Historie klientów

Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Zajmuję się pisaniem tekstów dla różnych firm. Czasem ilość pracy, jaką mam do wykonania jest zbyt duża i w tym ogromie zdarzało mi się zapomnieć, żeby sprawdzić i poprawić jakiś tekst. Dzięki wirtualnej asystentce jestem w stanie napisać więcej materiału, a ona zajmuje się korektą. Szczerze polecam.

Jestem muzykiem. Życie w trasie często sprawia, że zapominam o różnych sprawach. Muszę zajmować się organizowaniem koncertów, tras i nie miałem czasu na dbanie o mój wizerunek w internecie, który przecież jest bardzo ważny. Byłem sceptycznie nastawiony, ale teraz wiem, że wirtualna asystentka to był świetny wybór.

Mam hurtownię z różnorodnym asortymentem. Prowadzę interesy z masą kontrahentów i zawsze musiałem najwięcej czasu poświęcić na wypisywanie faktur, co nie należy do najciekawszych czynności, ale trzeba to zrobić. Dzięki pomocy asystentki mogę w pełni skupić się na inwestycjach i pozyskiwaniu nowych klientów, a przy tym pracować mniej.

Prowadzę sklep internetowy z kosmetykami i mam bardzo dużo na głowie. W ramach mojej strony internetowej prowadziłam bloga, ale wpisy były nieregularne i chaotyczne – po prostu zapominałam o tym, mimo że wiele klientek znajdywało mój sklep właśnie dzięki artykułom. Wirtualna asystentka zajmuje się teraz moim blogiem, a obroty sklepu są znacznie wyższe!

Jestem szefową firmy budowlanej. Rotacja pracowników jest bardzo duża, a ja nie mogę poświęcać aż tyle czasu na rekrutację. Na głowie mam bardzo dużo, a uważam, że przyjęcie pracownika na pełen etat, żeby był wyłącznie rekruterem jest zbyteczne. Wirtualna asystentka zajmuje się całym procesem, przez co mogę spokojnie zająć się ważniejszymi sprawami.